EFFI CUPRUM
Активні стелі з міді, алюмінію і сталі
Стелі EFFI CUPRUM – це універсальна система опалення та охолодження приміщень.

3-в-1
EFFI CUPRUM поєднує в собі систему опалення, систему охолодження, та безпосередньо стелю приміщення. Модулі можуть бути встроєні у будь-які підвісні стелі, або розташовуватись вільно в приміщенні. Таким чином, на об'єкті проводится один монтаж замість трьох.

Створення комфортного клімату цілий рік
Працюючи з усіма розповсюдженими джерелами тепла та холода, система створює комфортну температуру як у режимі опалення, так і у режимі охолодження.

Можливості дизайну
Розміри модулів відповідають стандартним розмірам підвісних стель. Система може бути застосована у будь-якому приміщені із підвісною стелею, при цьому вона буде абсолютно невидима. Стелі можуть бути будь-якого коліру за стандартом RAL.Виключний комфорт
Стелі EFFI CUPRUM – це безшумна система, що не створює протягів, руху пилу та дозволяє створити комфортну рівномірну температуру. Більш того, немає потреби в ії обслуговуванні.

Енергоефективність
EFFI CUPRUM дозволяє зменшити витрати на досягнення потрібної температури в середньому на 30% у порівнянні з повітряними системами опалення та кондиціонування.

Робота з тепловими насосами
В режимі опалення система працює починаючи з температури 35°С, що створює ідеальні умові для високоефективної роботи теплових насосів. В режимі охолодження, для запобігання появлення конденсату, температура холодоносія є не нижче ніж 16°С. Це також сприяє високій ефективності роботи теплових насосів чи чиллерів.

Активні стелі EFFI CUPRUM підходять для офісів, навчальних і лікувальних закладів, комерційних і громадських просторів, торгових центрів, аеропортів і вокзалів.


Завантажити буклет EFFI CUPRUM