EFFI FERRUM
Сучасна кліматична система для сучасних приміщень
Що таке клімат-панелі?

Клімат-панелі EFFI FERRUM це сучасна водяна стельова система опалення для сучасних високих нежитлових приміщень. Технологія масово застосовується в європейських країнах понад 50 років.

Клімат-панелі спеціально створені для високих приміщень і чудово підходять для опалення цехів, складів, спортзалів, супермаркетів, автосалонів, СТО та автомийок, депо і паркінгів.

Модельний ряд кліматичних панелей EFFI FERRUM
CP006
Класична кліматична панель EFFI, підходить для більшості приміщень.
CP006G
Спеціальна сітка "анти-м'яч" запобігає застряганню спортивного обладнання в кліматичних панелях. Для тренажерних залів, спортивних залів, манежів, ФОКiв тощо.
CP006W
Для приміщень з підвищеною вологістю (автомийки, басейни, аквапарки). Спеціальна ізоляція.
CP006S
Кліматична панель EFFI з теплоізоляцією, закритою зверху металевим екраном. Металевий щит захищає теплоізоляцію від зовнішніх впливів.
CP006AGRO
Модель захищена вініловою тканиною. Забезпечує можливість вологого миття кліматичної панелі. Для сільськогосподарських об'єктів.
CP006HC
Модель, яка дозволяє непомітно закріпити колектор. Для приміщень з високими вимогами до дизайну.
CP006-** (* кольоровий код)
Кліматичні панелі EFFI можуть бути пофарбовані в будь-який колір RAL.
MSB2, MSB3, MSB4
Алюмінієва мультiвісь для паралельного монтажу декількох панелей. Допомагає заощадити на кріпильних елементах та робочій силі.
UB100, UB170
U-подібні сполучні елементи, що дозволяють відмовитись від використання колекторів, створити схему з'єднання, схожу на «змійку», і розмістити повернення та подачу з одного боку.
More products
Клімат-панелі EFFI FERRUM підходять для виробничих цехів, спортивних залів, складів, автосалонів і СТО, автомийок, басейнів і аквапарків

Завантажити каталог EFFI FERRUM